صادرات خشکبار

بازگشت به بلاگ

صادرات خشکبار

صادرات خشکبار

همواره از گذشتگان دور، خشکبار ایران زبانزد خاص و عام جهانیان بوده و مصرف‌کنندگانی در سراسر جهان را به خود اختصاص داده بود. به همین منظور ما در شرکت کیهان آلتون راه ابریشم، چندین سال است که اقدام به صادرات مرغوبترین خشکبار از جمله پسته و مغز پسته، بادام، میوه‌های خشک و … در سطح جهانی نموده‌ایم.

انواع خشکبار صادراتی

ما در شرکت کیهان آلتون راه ابریشم برای صاردات خشکبار به کشورهای منطقه و اروپا، این افتخار را داریم که خشکبار صادراتی از مرغوب‌ترین و بهترین خشکبار موجود در بازار شامل می‌شوند. همچنین محصولات صادراتی ما در شرکت کارا همواره به بهداشتی‌ترین بسته‌بندی ممکن و به جدیدترین مدلهای بسته‌بندی هستند تا مشتریان در کشورهای مقصد در کنار کیفیت محصولات صادراتی، از بسته‌بندی محصولات نیز رضایت داشته باشند. اقلام صادراتی شرکت کیهان آلتون راه ابریشم عبارت‌اند از:

  • پسته و مغز پسته

استان‌های کرمان و یزد به عنوان قطب پسته ایران و حتی جهان شناخته می‌شوند. ما همواره در شرکت کارا سعی کرده‌ایم تا پسته و مغز پسته برای صادرات خشکبار در جای جای این کره خاکی، از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار باشند تا کیفیت محصولات صادراتی را در بالاترین سطح حفظ کنیم.

  • بادام

یکی دیگر از خشکبار ایران که مشتریان خاص خود را دارد، بادام درختی است. ما در شرکت کارا به منظور رضایت مشتریان خود در سراسر جهان به ویژه کشورهای منطقه، همواره محصولات صادراتی خود را برای صادرات خشکبار از بهترین بادام باغات و به صورت ارکانیگ تامین می‌کنیم.

  • انواع میوه خشک

مرکبات ایران از بهترین مرکبات در بین کشورهای منطقه به شمار می‌رود که کشورهای منطقه خواهان بهترین میوه‌ها و میوه‌های خشک ایران هستند. به همین منظور در طول سالیانی که مشغول به صادرات خشکبار هستیم، سعی کرده‌ایم تا میوه‌های خشک صادراتی، از لحاظ کیفیت، با سایر محصولات صادراتیمان نظیر پسته و بادام  برابری کنند. برای رسیدن به این هدف همواره میوه‌های خشک به جهت صادرات، از لحاظ کیفیت جزو بهترین میوه‌خشک موجود در بازار به حساب می‌آیند.

  • سایر خشکبار مرغوب

ما در شرکت کارا، علاوه بر صادرات پسته و بادام و میوه خشک، اقدام به صادرات سایر خشکبار نظیر فندق، گردو و … با بهترین کیفیت نیز کرده‌ایم تا مشتریان این اقلام صادراتی، از کیفیت محصولات رضایت داشته باشند.

کشورهای وارد کننده خشکبار ایرانی

ما در گروه کیهان آلتون راه ابریشم این افتخار را داریم تا با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در امر صادرات خشکبار و نیز واردات محصولات مورد نیاز داخل کشور فعالیت می‌کنیم. به منظور سهولت در برقراری ارتباط و سرمایه‌گذاری مطمئن کارشناسان ما بر زبان‌های رایج دنیا نظیر انگلیسی، فرانسوی ایتالیایی، چینی، عربی و … مسلط هستند. همچنین برای برقراری رابطه عمیقتر با سایر کشورها، دارای کارگزار در کشورهای عربی، ترکیه، هند، پاکستان و سایر کشورهای منطق هستیم تا بتوایم با سایر شرکای تجاری خود در سایر کشورها، رابطه‌کاری مناسبی داشته باشیم. کارشناسان ما در گروه بازرگانی کارا همواره به صورت تخصصی برای کالا و سرمایه متریان خود، در بازار بین‌المللی مشتری پیدا کرده و برای محصولات صادراتی هدفگذاری می‌کنند.

این افتخار را داریم تا بهترین محصولات خشکبار ایران را به کشورهای منطقه نظیر امارات، قطر، عراق، پاکستان، هند و سایر کشورهای منطقه صادر کنیم.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ